Team

Het team Inkoop en Contractmanagement bestaat uit specialisten met uitgebreide inhoudelijke kennis van de drie organisaties en delen die kennis onderling.  Hierdoor zijn we breed inzetbaar binnen alle drie de organisaties en kunnen, mocht dat nodig zijn, elkaar vervangen.

Samen met de partners heeft ONS I&C het hele inkoopportfolio ingedeeld in zeven inkoopcategorieën. Hieronder staan deze categorieën met enkele voorbeelden van zaken die daar onder vallen.

Categorie Voorbeelden
Concessies & Vervoer Trein en bus concessies, leerlingenvervoer
Facilitair Catering, beveiliging, schoonmaak
ICT Hardware , software, telefonie
Infra & Gebiedsontwikkeling Wegen, kanalen, gebiedsontwikkelingen
Inhuur & Adviesdiensten
  • Tijdelijke inhuur van medewerkers (inspanningsverplichting)
  • Adviesdiensten (resultaat verplichting)
Sociaal Domein Jeugdzorg, WMO, participatie
Specials Alles wat niet onder bovenstaande categorieën valt
Vastgoed Beheer en onderhoud gebouwen/gebouwgebonden installaties, verbouwing ivm HNW

Wie Wat Waar

Hieronder vind je ONSe collega's, mailadres en waarvoor je ze kunt benaderen.

Naam Maurits Haitsma
Functie Hoofd team Inkoop & Contractmanagement
Taken Accountmanagement, organisatieontwikkeling en HR
E-mail m.haitsma@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4985191

 

Naam Alexander Medema
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopAdviseur Vervoer & Concessies
E-mail a.medema@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4985193

Naam Angelina Bolhuis
Functie Contractmanager Sociaal Domein Kampen
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail a.bolhuis@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4982708

 

Naam Astrid Ekker
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopadviseur Facilitair
E-mail a.ekker@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4982146

 

Naam Frank van Leeuwen
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopAdviseur Vastgoed
E-mail f.van.leeuwen@ssc-ons.nl
Tel.nr. 06-50070527

 

Naam Haaye Tiggelaar
Functie Contractmanager RSJ IJsselland
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail h.tiggelaar@ssc-ons.nl
Tel.nr. 06-50070515

 

Naam Hanna Schuinder
Functie Contractmanagementadviseur
Taken Ondersteunen bij het inrichten, optimaliseren en uitvoeren van contractmanagement
E-mail h.schuinder@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4985169

 

Naam Harm Tijms
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopadviseur Inhuur & Adviesdiensten en Specials
E-mail h.tijms@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4985196

 

Naam Inge Meems
Functie Contractmanager RSJ IJsselland
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail i.meems@ssc-ons.nl
Tel.nr 06-50070489

 

Naam Jaap Nijssen
Functie Contractmanager Sociaal Domein Zwolle
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail j.nijssen@ssc-ons.nl
Tel.nr 06-15569381

 

Naam Jacky Wolters-Ravoo
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopadviseur Sociaal Domein
E-mail j.wolters@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4984408

 

Naam Joost Heuver
Functie Supporter van ONS
Taken Verzorgen van rapportages, contractbeheer en ondersteuning bij inkoop
E-mail j.heuver@ssc-ons.nl
Tel.nr 06-50009347

 

Naam Karin van Dijk -  de Leeuw
Functie Aanbestedingsjurist
Taken Juridisch advies omtrent aanbestedingen  en bijbehorend beleid
E-mail k.van.dijk-de.leeuw@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4985175

 

Naam Lynn Heerink
Functie Inkoopadviseur
Taken Algemeen inkoopadvies
E-mail l.heerink@ssc-ons.nl
Tel.nr 06-25778248

 

Naam Manon Koerssen
Functie Inkoper/contractmanager Facilitair bij provincie Overijssel
Taken Inkoopadvies en contractmanagement van facilitaire contracten bij provincie Overijssel
E-mail m.koerssen@ssc-ons.nl
Tel.nr 06-25778237

 

Naam Margreet Otten
Functie Inkoopadviseur
Taken Inkoop Sociaal Domein, inkoop algemeen
E-mail m.otten@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4985189

 

Naam Marieke Daas-Scholten
Functie Inkoopadviseur
Taken Algemeen inkoopadvies, begeleiding van meervoudig onderhandse aanbestedingen, nieuwsbrief en content website
E-mail m.daas@ssc-ons.nl
Tel.nr 06-55461712

 

Naam Marlies Leunissen-Keen
Functie Contractmanager Sociaal Domein Kampen
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail m.leunissen@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4982380

 

Naam Petra Hooisma-Hollander
Functie Inkoop- en contractbeheerder Sociaal Domein
Taken Ondersteuning van het inkoopproces
E-mail p.hooisma@ssc-ons.nl
Tel.nr 06-11196994

 

Naam Rita Harmelink
Functie Contractmanager RSJ IJsselland
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail r.harmelink@ssc-ons.nl
Tel.nr 06-25778218

Naam Sonja Wolters
Functie Aanbestedingsjurist
Taken Juridisch advies omtrent aanbestedingen en bijbehorend beleid
E-mail s.wolters@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4985164

 

Naam Theo de Heer
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopadviseur ICT
E-mail t.de.heer@ssc-ons.nl
Tel.nr 038-4984105

 

Naam Willemien Bras
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopAdviseur Infra en Gebiedsontwikkeling
E-mail w.bras@ssc-ons.nl
Tel.nr. 06 50070474