Team

Het team Inkoop en Contractmanagement bestaat uit specialisten met uitgebreide inhoudelijke kennis van de drie organisaties en delen die kennis onderling.  Hierdoor zijn we breed inzetbaar binnen alle drie de organisaties en kunnen, mocht dat nodig zijn, elkaar vervangen.

Samen met de partners heeft ONS I&C het hele inkoopportfolio ingedeeld in zeven inkoopcategorieën. Hieronder staan deze categorieën met enkele voorbeelden van zaken die daar onder vallen.

Categorie Voorbeelden
ICT Hardware , software, telefonie
Sociaal Domein Jeugdzorg, WMO, participatie
Infra & Gebiedsontwikkeling Wegen, kanalen, gebiedsontwikkelingen
Concessies & Vervoer Trein en bus concessies, leerlingenvervoer
Inhuur & Adviesdiensten
  • Tijdelijke inhuur van medewerkers (inspanningsverplichting)
  • Adviesdiensten (resultaat verplichting)
Facilitair Catering, beveiliging, schoonmaak
Specials Alles wat niet onder bovenstaande categorieën valt

Wie Wat Waar

Hieronder vind je ONSe collega's, mailadres en waarvoor je ze kunt benaderen.

Naam Maurits Haitsma
Functie Hoofd team Inkoop & Contractmanagement
Taken Accountmanagement, organisatieontwikkeling en HR
E-mail m.haitsma@ssc-ons.nl

 

Naam Alexander Medema
Functie Inkoopadviseur
Taken Algemeen inkoopadvies
E-mail a.medema@ssc-ons.nl

Naam Angelina Bolhuis
Functie Contractmanager Sociaal Domein
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail a.bolhuis@ssc-ons.nl

 

Naam Astrid Ekker
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopadviseur Facilitair
E-mail a.ekker@ssc-ons.nl

 

Naam Hanna Schuinder
Functie Contractmanagementadviseur
Taken Ondersteunen bij het inrichten, optimaliseren en uitvoeren van contractmanagement
E-mail h.schuinder@ssc-ons.nl

 

Naam Harm Tijms
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopadviseur Inhuur & Adviesdiensten en Specials
E-mail h.tijms@ssc-ons.nl

 

Naam Jaap Nijssen
Functie Contractmanager Sociaal Domein
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail j.nijssen@ssc-ons.nl

 

Naam Jacky Wolters-Ravoo
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopadviseur Sociaal Domein
E-mail j.wolters@ssc-ons.nl

 

Naam Joost Heuver
Functie Medewerker projectbureau
Taken Verzorgen van rapportages, contractbeer en ondersteuning bij inkoop
E-mail j.heuver@ssc-ons.nl

 

Naam Karin van Dijk -  de Leeuw
Functie Aanbestedingsjurist
Taken Juridisch advies omtrent aanbestedingen  en bijbehorend beleid
E-mail K.van.Dijk-de.Leeuw@ssc-ons.nl

 

Naam Lynn Heerink
Functie Inkoopadviseur
Taken Algemeen inkoopadvies
E-mail l.heerink@ssc-ons.nl

 

Naam Manon Koerssen
Functie Inkoper/contractmanager Facilitair bij provincie Overijssel
Taken Inkoopadvies en contractmanagement van facilitaire contracten bij provincie Overijssel
E-mail m.koerssen@ssc-ons.nl

 

Naam Margreet Otten
Functie Inkoopadviseur
Taken Inkoop Sociaal Domein, inkoop algemeen
E-mail m.otten@ssc-ons.nl

 

Naam Marieke Daas-Scholten
Functie Inkoopadviseur
Taken Algemeen inkoopadvies, begeleiding van meervoudig onderhandse aanbestedingen, nieuwsbrief en content website
E-mail m.daas@ssc-ons.nl

 

Naam Marlies Leunissen-Keen
Functie Contractmanager Sociaal Domein Kampen
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail m.leunissen@ssc-ons.nl

 

Naam Petra Hooisma-Hollander
Functie Inkoop- en contractbeheerder Sociaal Domein
Taken Ondersteuning van het inkoopproces
E-mail p.hooisma@ssc-ons.nl

 

Naam Rik Bultman
Functie Inkoopadviseur
Taken Algemeen inkoopadvies
E-mail r.bultman@ssc-ons.nl

 

Naam Rita Harmelink
Functie Contractmanager Sociaal Domein
Taken Adviseren met betrekking tot het optimaal gebruikmaken van contracten
E-mail r.harmelink@ssc-ons.nl

Naam Sonja Wolters
Functie Aanbestedingsjurist
Taken Juridisch advies omtrent aanbestedingen en bijbehorend beleid
E-mail s.wolters@ssc-ons.nl

 

Naam Theo de Heer
Functie Inkoopadviseur
Taken CategorieInkoopadviseur ICT
E-mail t.de.heer@ssc-ons.nl

 

Naam Yonda Rolink
Functie Inkooptrainee
Taken Algemeen inkoopadvies
E-mail y.rolink@ssc.ons.nl