ONSe contactpersonen bij de partners

ONS heeft per partnerorganisatie per deelgebied een contactpersoon in de vorm van een demandmanager. Aan de zijde van ONS vormen de afdelingshoofden de supplymanagers. Hieronder vind je de contactgegevens van de contactpersonen per deelgebied:

 

ICT                                  

Demandmanager gemeente Zwolle 

Marrie Hol
038 498 2681
M.Hol@zwolle.nl        

Demandmanager gemeente Kampen

Ricardo Pannekoek
06 235 912 29
R.Pannekoek@kampen.nl

Demandmanager provincie Overijssel

Isabella Steinprinz
Bereikbaar via secretariaat Bedrijfsvoering 
038 499 9500

Supply manager ONS 

Petra Nijenhuis
038 498 2232 (secretariaat)

P.Nijenhuis@ssc-ons.nl

 

Inkoop en contractmanagement

Demandmanager gemeente Zwolle             

Aldert Koop
038-4983217 
AHW.Koop@zwolle.nl      

Demandmanager gemeente Kampen

Brigitte Schepers
038  339 4150 / 06 132 344 42
b.schepers@kampen.nl

Demandmanager provincie Overijssel

Bouke Schaafsma  
038 499 9946
b.schaafsma@overijssel.nl

Supply manager ONS 

Maurits Haitsma
038 498 5191
M.Haitsma@ssc-ons.nl

 

HR Service

Demandmanager gemeente Zwolle             

Marcel van Winsen
038 498 3235 
MAAM.van.Winsen@zwolle.nl        

Demandmanager gemeente Kampen

Conny Hesse
038 339 2787 
C.Hesse@kampen.nl       

Demandmanager provincie Overijssel

Simon Collenteur
038 499 9063
S.Collenteur@overijssel.nl    

Supply manager ONS

André Harsevoort
038 498 5147
A.Harsevoort@ssc-ons.nl