Team inkoop & contractmanagement

Naam Alexander Medema
Functie Inkoopadviseur
E-mail a.medema@ssc-ons.nl
Tel.nr. 06 50009262
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is anna.jpg
Naam Anna Landeweerd
Functie Aanbestedingsjurist
E-mail a.landeweerd@ssc-ons.nl
Tel.nr. 06 50070568
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Eric.jpg
NaamEric Foppen
FunctieContractmanager
E-maile.foppen@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 50009285
NaamGerda Scholte
FunctieContractmanager
E-mailg.scholte@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 25370329
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Haaye.jpg
NaamHaaye Tiggelaar
FunctieContractmanager
E-mailh.tiggelaar@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 50070515
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Harm.jpg
NaamHarm Tijms
FunctieInkoopadviseur
E-mailh.tijms@ssc-ons.nl
Tel.nr.038 4985196
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Jaap-0.jpg
NaamJaap Nijssen
FunctieContractmanager
E-mailj.nijssen@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 15569381
NaamJan Timmerman
FunctieContract- en leveranciersmanager
E-mailJ.timmerman@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 10330597
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Foto-Larissa.jpg
NaamLarissa van Unen
FunctieJunior inkoopadviseur
E-maill.vanunen@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 11832542
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is marco-1.jpg
NaamMarco Koopal
FunctieContractmanager
E-mailm.koopal@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 50167035


Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Marlies.jpg
NaamMarlies Leunissen-Keen
FunctieContractmanager
E-mailm.leunissen@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 55481988
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Niels-Profielfoto-1024x683.jpg
NaamNiels Polman
FunctieInkoopadviseur
E-mailn.polman@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 50070489
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Rita.jpg
NaamRita Harmelink
FunctieContractmanager
E-mailr.harmelink@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 25778218
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Foto-Ron-768x1024.jpg
NaamRon Stoutmeijer
FunctieJunior inkoopadviseur
E-mailr.stoutmeijer@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 15533468
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Willemien.jpg
NaamWillemien Bras
FunctieInkoopadviseur
E-mailw.bras@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 50070474
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Angelina.jpg
NaamAngelina Bolhuis
FunctieContractmanager
E-maila.bolhuis@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 54796020
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Astrid_0.jpg
NaamAstrid Ekker
FunctieInkoopadviseur
E-maila.ekker@ssc-ons.nl
Tel.nr.038 4982146
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Frank.jpg
NaamFrank van Leeuwen
FunctieInkoopadviseur
E-mailf.van.leeuwen@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 50070527
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Hanna_0.jpg
NaamHanna Schuinder
FunctieContractmanagement-adviseur
E-mailh.schuinder@ssc-ons.nl
Tel.nr.038 4985169
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Ingrid.png
NaamIngrid Last
FunctieContractbeheerder
E-maili.last@ssc-ons.nl
Tel.nr.038 4985186
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Jacky.jpg
NaamJacky Wolters
FunctieInkoopadviseur
E-mailj.wolters@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 12521753
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Karin.jpg
NaamKarin van Dijk-de Leeuw
FunctieAanbestedingsjurist
E-mailk.van.dijk-de.leeuw@ssc-ons.nl
Tel.nr.038 4985175
NaamLynn Heerink
FunctieInkoopadviseur
E-maill.heerink@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 25778248
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Margreet.jpg
NaamMargreet Otten
FunctieInkoopadviseur
E-mailm.otten@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 11590058
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Maurits_1.jpg
NaamMaurits Haitsma
FunctieAfdelingshoofd
E-mailm.haitsma@ssc-ons.nl
Tel.nr.038 4985191
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG-20200117-WA0008-1024x1024.jpg
NaamNoëlle Schuurman
FunctieJunior inkoopadviseur
E-mailn.schuurman@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 50167001
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Petra.jpg
NaamPetra Hooisma-Hollander
FunctieContractbeheerder
E-mailp.hooisma@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 29010444
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is rob.jpg
NaamRob van de Zande
FunctieContractmanager
E-mailr.van.de.zande@ssc-ons.nl
Tel.nr.06 50070543
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Theo.jpg
NaamTheo de Heer
FunctieInkoopadviseur
E-mailt.de.heer@ssc-ons.nl
Tel.nr.038 4984105