Team inkoop & contractmanagement

NaamAlexander Medema
FunctieInkoopadviseur
TakenCategorieInkoopAdviseur Concessies & vervoer
E-maila.medema@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50009262
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Angelina.jpg
NaamAngelina Bolhuis
FunctieContractmanager
TakenContractmanager sociaal domein gemeente Kampen
E-maila.bolhuis@ssc-ons.nl
Tel.nr06 54796020
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is anna.jpg
NaamAnna Landeweerd
FunctieAanbestedingsjurist
TakenJuridische advisering
E-maila.landeweerd@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50070568
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Astrid_0.jpg
NaamAstrid Ekker
FunctieInkoopadviseur
TakenCategorieInkoopAdviseur Facilitair
E-maila.ekker@ssc-ons.nl
Tel.nr01238 4982146
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is foto-Casper.jpg
NaamCasper van Lubek
FunctieStagiair
TakenAfstudeerstage
E-mailc.v.lubek@ssc-ons.nl
Tel.nr06 31100048
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Eric.jpg
NaamEric Foppen
FunctieContractmanager
TakenContractmanager ICT
E-maile.foppen@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50009285
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Frank.jpg
NaamFrank van Leeuwen
FunctieInkoopadviseur
TakenCategorieInkoopAdviseur Facilitair
E-mailf.van.leeuwen@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50070527
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Haaye.jpg
NaamHaaye Tiggelaar
FunctieContractmanager
TakenContractmanager RSJ IJsselland
E-mailh.tiggelaar@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50070515
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Hanna_0.jpg
NaamHanna Schuinder
FunctieContractmanagementadviseur
TakenAdviseren over contractmanagement en -beheer
E-mailh.schuinder@ssc-ons.nl
Tel.nr038 4985169
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Harm.jpg
NaamHarm Tijms
FunctieInkoopadviseur
TakenCategorieInkoopAdviseur Inhuur & adviesdiensten
E-mailh.tijms@ssc-ons.nl
Tel.nr038 4985196
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Ingrid.png
NaamIngrid Last
FunctieContractbeheerder
TakenContractbeheerder ICT
E-maili.last@ssc-ons.nl
Tel.nr038 4985186
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Jaap-0.jpg
NaamJaap Nijssen
FunctieContractmanager
TakenContractmanager sociaal domein gemeente Zwolle
E-mailj.nijssen@ssc-ons.nl
Tel.nr06 15569381
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Jacky.jpg
NaamJacky Wolters
FunctieInkoopadviseur
TakenCategorieInkoopAdviseur Sociaal domein
E-mailj.wolters@ssc-ons.nl
Tel.nr06 12521753
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Joost.jpg
NaamJoost Heuver
FunctieSupporter van Ons
TakenMedewerker Supportteam
E-mailj.heuver@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50009347
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Jouke.jpg
NaamJouke Harsma
FunctieContractmanager
TakenContractmanager facilitair provincie Overijssel
E-mailj.harmsma@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50070596
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Karin.jpg
NaamKarin van Dijk-de Leeuw
FunctieAanbestedingsjurist
TakenJuridische advisering
E-mailk.van.dijk-de.leeuw@ssc-ons.nl
Tel.nr038 4985175
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Foto-Larissa.jpg
NaamLarissa van Unen
FunctieJunior inkoopadviseur
TakenBegeleiden en adviseren over aanbestedingen
E-maill.vanunen@ssc-ons.nl
Tel.nr06 11832542
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Lynn.jpg
NaamLynn Heerink
FunctieInkoopadviseur
TakenBegeleiden en adviseren over aanbestedingen
E-maill.heerink@ssc-ons.nl
Tel.nr06 25778248
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is marco-1.jpg
NaamMarco Koopal
FunctieContractmanager
TakenContractmanager ICT
E-mailm.koopal@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50167035
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Margreet.jpg
NaamMargreet Otten
FunctieInkoopadviseur
TakenBegeleiden en adviseren over aanbestedingen
E-mailm.otten@ssc-ons.nl
Tel.nr06 11590058
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Marlies.jpg
NaamMarlies Leunissen-Keen
FunctieContractmanager
TakenContractmanager sociaal domein gemeente Kampen
E-mailm.leunissen@ssc-ons.nl
Tel.nr06 55481988
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Maurits_1.jpg
NaamMaurits Haitsma
FunctieAfdelingshoofd
TakenLeidinggevende afdeling inkoop & contractmanagement
E-mailm.haitsma@ssc-ons.nl
Tel.nr038 4985191
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Niels-Profielfoto-1024x683.jpg
NaamNiels Polman
FunctieInkoopadviseur
TakenBegeleiden en adviseren over aanbestedingen
E-mailn.polman@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50070489
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG-20200117-WA0008-1024x1024.jpg
NaamNoëlle Schuurman
FunctieJunior inkoopadviseur
TakenBegeleiden en adviseren over aanbestedingen
E-mailn.schuurman@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50167001
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Petra.jpg
NaamPetra Hooisma-Hollander
FunctieContractbeheerder
TakenContractbeheer sociaal domein gemeente Zwolle
E-mailp.hooisma@ssc-ons.nl
Tel.nr06 29010444
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Rik.jpg
NaamRik Bultman
FunctieInkoopadviseur
TakenBegeleiden en adviseren over aanbestedingen
E-mailr.bultman@ssc-ons.nl
Tel.nr06 48500065
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Rita.jpg
NaamRita Harmelink
FunctieContractmanager
TakenContractmanager RSJ IJsselland
E-mailr.harmelink@ssc-ons.nl
Tel.nr06 25778218
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is rob.jpg
NaamRob van de Zande
FunctieContractmanager
TakenContractmanager RSJ IJsselland
E-mailr.van.de.zande@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50070543
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Foto-Ron-768x1024.jpg
NaamRon Stoutmeijer
FunctieJunior inkoopadviseur
TakenBegeleiden en adviseren over aanbestedingen
E-mailr.stoutmeijer@ssc-ons.nl
Tel.nr06 15533468
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Theo.jpg
NaamTheo de Heer
FunctieInkoopadviseur
TakenCategorieInkoopAdviseur ICT
E-mailt.de.heer@ssc-ons.nl
Tel.nr038 4984105
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Timo.jpg
NaamTimo Herrenauw
FunctieStagiair
TakenAfstudeerstage
E-mailt.herrenauw@ssc-ons.nl
Tel.nr06 36006307
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Willemien.jpg
NaamWillemien Bras
FunctieInkoopadviseur
TakenCategorieInkoopAdviseur Infra & gebiedsontwikkeling
E-mailw.bras@ssc-ons.nl
Tel.nr06 50070474